shape
KILIÇLAR SİTESİ
Kırşehir’in en kaliteli ve güvenilir yaşam alanlarını inşa eden Kaliteli Yaşamın Mimarı ‘Kılıçlar İnşaat’tan Kırşehir’de bir ilk daha.
Hayatta yükselmeyi amaç edinenlerin tercihi Kılıçlar İnşaat Kırşehir’in güzelliklerine güzellik katmaya devam ediyor. Kırşehir şimdiye kadar hiç tanışmamış olduğu bir site anlayışıyla tanışıyor.
     
  Kırşehir’in son gözde yerleşim yerlerinden Pazaryeri yanında yapılacak olan sitemiz toplam 2550 m2 arsa üzerinde inşaatı başlamış 4 blok ve Alışveriş Merkezleri ile çevre düzenlemelerinden oluşmaktadır.
Kırşehir’de kaliteli konut ve yaşam alanları üretmeyi amaç edinen Kılıçlar İnşaat sahibi Erdoğan Kılıç yaptığı açıklamada şimdiye kadar tamamlanmış olan projelerin sahiplerine sorunsuz bir şekilde teslim edildiğini kaydetti.
      Şu ana kadar başarı ile tamamlanmış projelere yenilerini katmak ve Kırşehir halkının hak ettiği yeni modern ve çağdaş yaşam alanlarına bir an önce kavuşabilmesi için 120 konut ve yeni alışveriş merkezlerinin yapımına süratle devam edildiğini vurgulayan genç işadamı Erdoğan Kılıç; bütün bilgi ve birikimlerini dünyada kullanılan son teknoloji ışığında gerçekleştirdiklerini söyledi.
Erdoğan Kılıç sözlerine şöyle devam etti; Uzmanlaştığımız konut üretme konusunda çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, çalışanların eğitim ihtiyaçlarına katkıda bulunan, yenilikçi, pozitif değişimi kabul eden ve sürekli kendini geliştiren bir kurum olarak Kırşehir’de ilklerin öncüsü olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
Güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle, sektöründe aranılan isimlerden biri olan Kılıçlar İnşaat; nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar üretme bilinci içinde yaptığı tüm projeleri kaliteli, sorunsuz ve zamanında yerine getirerek en mükemmel sonuca ulaşma amacındadır.
      Tüm müşterilerinin isteklerini kendi hedefimiz olarak benimseyerek en ince ayrıntılarına kadar, yüksek sorumluluk duygusu, tecrübe, kalite bilinci, sürekli çalışma inancı, iş ahlakına bağlılık ve müşteri memnuniyeti ile değerlerimizi harmanlayarak en kusursuzu inşa etmek için çalışmaktayız diyen Kılıçlar İnşaat sahibi Erdoğan Kılıç sözlerini şu sözlerle tamamladı: ‘Kaliteli Yaşamın Mimarı’ sloganıyla çıktığımız bu yolda, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın koşulsuz memnuniyeti bizim için her zaman ön plandadır ve öylede kalacaktır.
shape
Copyright© 2008 - 2013 KILIÇLAR İNŞAAT
Tel:  386 2128863        Gsm:  532 5778959
Web Desing By Nevzat Sin